Elektroprojektant

Jste spolehlivý, komunikativní, máte technické myšlení a nebojíte se nových příležitostí? Teď máte jedinečnou šanci stát se členem progresivního týmu v oblasti robotizace automobilové výroby pro společnost Matador Automation,s.r.o.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • Navrhování elektro-projektů,
  • navrhování elektrických schémat a technické dokumentace v oblasti elektro,
  • vytváření podkladů pro realizaci změn v předvýrobních etapách ale i ve výrobních etapách,
  • navrhování elektrické části řešení na základě poptávky od zákazníka,
  • samostatné tvoření elektrotechnických výkresů, blokových schémat, půdorysových výkresů a schémat elektro rozváděčů,
  • účastní se jednání přímo u zákazníka, navrhuje možná řešení na dané problematické oblasti,
  • vytváření průvodní dokumentace k jednotlivým zařízením.

Co splňuje ideální uchazeč?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky, průmyslová automatizace/robotika,
  • AJ – mírně pokročilý (B1) nebo NJ – mírně pokročilý (B1),
  • Microsoft Excel – základy,
  • požadovány jsou osvědčení o odborné způsobilosti podle §21, §22 nebo §23 vyhl. čj. 508/2009 Sb. ve znění pozdějších předpisů,
  • znalost softwaru EPLAN je výhodou,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • praxe v oboru výhodou,
  • ochota cestovat.
  • flexibilnost, zodpovědnost, komunikativnost a vysoké pracovní nasazení,
  • pozice je vhodná pro absolventy.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nástupní plat činí od 1 400€/měsíc (záleží na zkušenostech kandidáta)
  • příspěvek na dovolenou,
  • 13.14. plat,
  • vánoční příspěvek,
  • projektové odměny,
  • doplňkové důchodové spoření – příspěvek zaměstnavatele 2,2 % z hrubé mzdy,
  • bohatý sociální program, pravidelné Teambuildingy, sportovní akce a zájezdy,
  • pravidelná školení a podpora vzdělávání,
  • flexibilní pracovní doba,
  • bezplatnou výuku cizích jazyků v pracovní době a na pracovišti,
  • motivující platové ohodnocení,
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci společnosti, skupiny Matador,
  • 37,5 hodinový fond pracovního týdne,
  • věrnostní program pro zaměstnance podle odpracovaných let (finanční odměna a jiné výhody),
  • příspěvky (narození dítěte, darování krve a jiné výhody nad rámec zákoníku práce).

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ smluvního vztahu

Na dobu určitou

Jazykové znalosti

Angličtina (Mírně pokročilá) Němčina (Mírně pokročilá)

Pracovní smlouva
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Práce na plný úvazek
  • Dubnica nad Váhom

Nenašli jste vysněnou pozici?

Vyplňte formulář a napište nám něco o sobě. Pokud se objeví vhodná pozice, rádi se vám ozveme.

Dejte nám o sobě vědět