Finanční kontrol/ka Senior

Přidejte se k nám do týmu Finančního Controllingu na pozici Finanční kontrolor/ka Senior!

Hledáte novou výzvu, kde můžete vyniknout ve svých finančních dovednostech? Jsme na cestě rozvoje a hledáme právě Vás! Pokud máte vášeň pro Excel, pokročilou znalost angličtiny a zkušenosti s finanční analýzou, pak byste mohli být ideálním kandidátem/kandidátkou pro naši týmovou pozici.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Pravidelný reporting, včetně ad hoc analýz.
  • Sledování vnitropodnikových zakázek a spolupráce na optimalizaci nákladů.
  • Kalkulace, analýza a kontrola nákladů.
  • Zpracování produktových analýz a reportů.
  • Spolupráce na tvorbě finančních plánů a účetních závěrek.
  • Účast na přípravě finančního auditu.
  • Navrhování kontrolních mechanismů a zlepšování procesů.
  • Kontrola dodržování interních předpisů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomie.
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě.
  • Pokročilou znalost MS Office, zejména Excel, a zkušenosti s programem SAP.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.
  • Analytické schopnosti, schopnost práce v týmu i samostatně, spolehlivost, přesnost a organizační schopnosti.

Co Vám za to nabídneme?

  • Inovativní prostředí: Připojte se k nám do týmu, kde je prostor pro vaše nápady a inovace. Podporujeme kreativní přístup a váš příspěvek má skutečný dopad na rozvoj naší společnosti.
  • Kariérní růst: Otevřeme vám dveře ke kariérnímu růstu a profesnímu rozvoji. Umožníme vám stát se odborníkem na svém poli a poskytneme vám nástroje k dosažení vašich kariérních cílů.
  • Flexibilita a rovnováha práce a života: Věříme, že šťastný zaměstnanec je produktivní zaměstnanec. Nabízíme pružnou pracovní dobu a snažíme se vytvořit rovnováhu mezi prací a osobním životem.
  • Moderní benefity: Kromě konkurenceschopného mzdového ohodnocení a odměn na dovolenou vám poskytujeme další výhody, jako je příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování se štědrou účastí zaměstnavatele a další firemní benefity.
  • Týmová atmosféra: Pracujte v přátelském a podporujícím pracovním kolektivu, kde si vážíme každého člena týmu. Společně dosahujeme vynikajících výsledků a slavíme úspěchy jako tým.

Pokud hledáte nejen práci, ale i inspiraci a příležitost růst, jste na správném místě. Pošlete nám svůj životopis a připojte se k nám na cestě k úspěchu!

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ smluvního vztahu

Na dobu neurčitou

Jazykové znalosti

Angličtina (Středně pokročilá)

Pracovní smlouva
  • Práce na plný úvazek
  • Slaný

Nenašli jste vysněnou pozici?

Vyplňte formulář a napište nám něco o sobě. Pokud se objeví vhodná pozice, rádi se vám ozveme.

Dejte nám o sobě vědět