Laborant junior – chemik v procesu lakoven ve Škoda Auto

Hledáme nadšeného Laboranta juniora! Přidejte se k nám!

Máte vášeň pro chemii a hledáte skvělou příležitost, jak rozvíjet svou kariéru? Chcete být součástí týmu, který se zaměřuje na nejvyšší standardy kvality? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

  • Měření teplot karoserie v lakovém systému: Zajistíte, že každá karoserie bude mít optimální teplotu pro dokonalý výsledek.
  • Posuzování kvality v různých krocích lakování: Budete provádět měření odstínu, struktury, drsnosti a vrstev, abyste zajistili špičkovou kvalitu.
  • Provádění chemických analýz: Vaše chemické znalosti budou klíčové pro analýzu materiálů a výsledků.
  • Kalibrace měřidel: Budete udržovat přesnost našich nástrojů pro měření.
  • Příprava vzorků pro další zkoušky: Vaše pečlivost při přípravě vzorků bude základem pro další testy.
  • Vypracování protokolů naměřených hodnot: Precizně zaznamenáte a vyhodnotíte výsledky měření.

Co od Vás očekáváme?

  • Středoškolské vzdělání chemického směru: Vaše znalosti chemie jsou základem pro tuto roli.
  • Komunikativnost: Umíte efektivně komunikovat s týmem a předávat důležité informace.
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu: Flexibilita a schopnost přizpůsobit se různým směnám.
  • Znalost práce na počítači: Jste zdatní v používání počítačových programů pro zpracování dat a vypracování protokolů.

Co Vám za to nabídneme?

  • Stabilní a dlouhodobou práci v renomované společnosti.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
  • Atraktivní platové podmínky a benefity.e své odborné znalosti?

Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který usiluje o excelenci v každém kroku výrobního procesu. Těšíme se na Vaši přihlášku!

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Práce na plný úvazek
  • Mladá Boleslav

Nenašli jste vysněnou pozici?

Vyplňte formulář a napište nám něco o sobě. Pokud se objeví vhodná pozice, rádi se vám ozveme.

Dejte nám o sobě vědět