Montážní dělník

Co vás čeká

Tvou pracovní náplní bude ruční sestavování kabelových svazků. Je to práce, která vyžaduje práci s jemnou motorikou. Budeš pájet, lisovat kontakty, cínovat, odplášťovat kabely, montovat dílčí komponenty kabeláže a pracovat s ručními měřidly a nářadím.

Požadujeme

  • Schopnost pracovat v týmu
  • Samostatnost
  • Pečlivost, přesnost, odpovědnost za kvalitu
  • Zájem o práci a chuť se učit
  • Praktické myšlení a přesnost a preciznost
  • Zkušenost z obdobné práce nebo mimořádnou manuální zručnost (vyšívání, modelářství, apod.)

Co vám můžeme nabídnout

  • Nástupní mzda 150 Kč/hodinu
  • Jednosměnný provoz
  • Obědy a káva na pracovišti zdarma
  • Možnost kariérního růstu
  • Moderní prostředí a špičkové technologie
  • Možnost nástupu do kmene
  • Skvělý tým, na který je spoleh

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Jazykové znalosti

Čeština (Středně pokročilá) Angličtina (Středně pokročilá)

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Práce na plný úvazek
  • Staré Město

Nenašli jste vysněnou pozici?

Vyplňte formulář a napište nám něco o sobě. Pokud se objeví vhodná pozice, rádi se vám ozveme.

Dejte nám o sobě vědět