PLC Programátor

Hledáte stabilní zaměstnání a chcete si rozšířit své obzory? Nyní máte jedinečnou příležitost. Přidejte se do týmu Matador Automation, s.r.o.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Odpovědnost za vypracování softwaru pro ovládání návrhových zařízení s důrazem na optimální funkčnost a bezpečnost, za určení parametrů a za technické řešení aplikací ovládacích PLC automatů a částí zařízení,
  • využívá pokročilé programování SIMATIC S7, TIA portál a programování Win CC Flexible a konfigurace jiných přídavných zařízení,
  • spolupráce při navrhování HW konceptů zařízení,
  • účastní se technických jednání.
  • cestování k zákazníkům v rámci EU.

Co splňuje ideální uchazeč?

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství, průmyslová automatizace a robotika.
  • AJ – mírně pokročilá nebo NJ – mírně pokročilý,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • základy programování,
  • chuť učit se nové věci, samostatnost, flexibilita, logické myšlení, týmová práce.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nástupní plat činí od 1 400€/měsíc (záleží na zkušenostech kandidáta),
  • příspěvek na dovolenou,
  • 13. a 14. plat,
  • vánoční příspěvek,
  • projektové odměny,
  • doplňkové důchodové spoření – příspěvek zaměstnavatele 2,2 % z hrubé mzdy,
  • bohatý sociální program, pravidelné teambuildingy, sportovní akce a zájezdy,
  • pravidelná školení a podpora vzdělávání,
  • flexibilní pracovní doba,
  • bezplatnou výuku cizích jazyků v pracovní době a na pracovišti,
  • motivující platové ohodnocení,
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci společnosti, skupiny Matador,
  • 37,5 hodinový fond pracovního týdne,
  • věrnostní program pro zaměstnance podle odpracovaných let (finanční odměna a jiné výhody),
  • příspěvky (narození dítěte, darování krve a jiné výhody nad rámec zákoníku práce).

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Jazykové znalosti

Angličtina (Mírně pokročilá) Němčina (Mírně pokročilá)

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva
  • Práce na plný úvazek
  • Dubnica nad Váhom

Nenašli jste vysněnou pozici?

Vyplňte formulář a napište nám něco o sobě. Pokud se objeví vhodná pozice, rádi se vám ozveme.

Dejte nám o sobě vědět