Projektový manager ve Škoda Auto

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Projektové vedení dílu/ systémů infotainmentu včetně řešení krizových situací u dodavatelů
  • Koordinace a stabilizace náběhové situace vybraných prio nakupovaných dílů– monitoring dodavatele od nominace do zahájení sériové produkce.
  • Analýza termínového plánu projektu na úrovni dílu, plánu výroby nástrojů a výrobních prostředků a návrh opatření vedoucích k dosažení klíčových milníků projektu.
  • Zodpovědnost za kontrolu a sledování stavu projektu nakupovaného dílu, reporting a stanovení statusu.
  • Prověřování výrobních kapacit dodavatelů.
  • Řešení havarijních a krizových situací u dodavatelů.
  • Globální spolupráce s partnerskými útvary BSL
  • Řízení rozvoje dodavatelů v rámci firmy Škoda.
  • Koordinace zvyšování kvalifikace strategických dodavatelů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Praxe na obdobné pozici v oboru Automotive minimálně 10 let (nebo VŠ vzdělání technického směru – tváření plastů a 5 let praxe).
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka a plynulá čeština je na této pozici vyžadována.
  • Znalost v oblasti strojní výroby a svařování včetně montáže, zajištění kvality a plánovaní výroby.
  • Znalost technologie tváření kovů, technologií povrchových úprav dílů, technologie sváření kovů a konstrukce svařovacích linek, technologie tlakového lití, třískového obrábění a beztřískové tváření kovů.
  • Zkušenosti s konstrukcí lisovacích nástrojů, včetně doby výroby jednotlivých částí, raznic.
  • Schopnosti pro zajištění vyrobitelnosti kovových dílů a odhad investic speciálních nástrojů z pohledu investic a termínů v rané fázi vývoje/designu.
  • Know how výroby vstřikování plastových dílů a jejich svařování včetně montáže, zajištění kvality a plánovaní výroby.
  • Zkušenosti s konstrukcí nástrojů pro vstřikování plastových dílů, včetně doby výroby jednotlivých částí, forem a se zajištění vyrobitelnosti plastových dílů a odhad investic speciálních nástrojů.
  • Znalost procesu vzorkování dle VDA 2 a s VDA-RGA a uvolňování forem dle projektových milníků.
  • Schopnost komunikace s Top managementem a majiteli dodavatelských firem na vysoké obchodní úrovni.
  • Perfektní znalost metodik 5WHY, FTA a FMEA.
  • Zkušenosti s auditováním dle VDA 6.3, s projekty optimalizace Six Sigma Black Belt a s risk managementem.
  • Vysoká flexibilita (možné výjezdy „z minuty na minutu“ a také služební cesty v ČR i zahraničí – 3-4 dny/týden, běžné i delší působení u dodavatele včetně víkend).
  • Samozřejmostí je pak pokročilá znalost MS Office a řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám za to nabídneme?

  • Zajímavou a odpovědnou práci v perspektivní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Možnost osobního a profesního růstu.
  • Příležitost pracovat na inovativních projektech s nejnovějšími technologiemi, spolupráce s předními odborníky v oboru
  • Benefity: příspěvek na stravování, 5 týdnů volna na odpočinek, firemní akce a teambuildingy a mnoho dalších benefitů.

Pokud máte hluboké technické znalosti a prokazatelné zkušenosti v oblasti strojní výroby a automotive, jste ten, koho hledáme! Ozvěte se nám a my s Vámi rádi pozici probereme detailně.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti

Němčina (Pokročilá) Angličtina (Pokročilá)

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva práce na živnostenský list (IČO)
  • Práce na plný úvazek
  • Mladá Boleslav

Nenašli jste vysněnou pozici?

Vyplňte formulář a napište nám něco o sobě. Pokud se objeví vhodná pozice, rádi se vám ozveme.

Dejte nám o sobě vědět