Technický dozor staveb (junior i senior)

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Převzetí projektu a analýza dokumentace: Budete mít na starosti kompletní porozumění a analýzu projektové dokumentace, což je klíčové pro úspěšné zahájení každého projektu.
  • Záznamy a aktualizace dokumentace: Zajistíte, aby byla dokumentace vždy aktuální dle potřeb stavby a budete shromažďovat všechny potřebné dokumenty.
  • Prověřování nákladů: Budete kontrolovat věcnou správnost nákladů na stavbu, což je zásadní pro dodržení rozpočtu.
  • Kontrola plnění smlouvy: Budete dohlížet na dodržování všech podmínek a termínů smlouvy, kontrolovat všechny práce a dodávky, a zajistíte dodržování časového harmonogramu. V případě prodlení navrhnete efektivní řešení.
  • Pravidelné zprávy: Zpracujete a budete prezentovat pravidelné zprávy o postupu projektu, včetně fotodokumentace a aktuálního harmonogramu.
  • Příprava předání stavby: Připravíte veškeré dokumenty potřebné k předání a převzetí stavby.
  • Návrhy pro efektivitu: Budete uplatňovat své návrhy zaměřené na zvýšení efektivity budoucího provozu.
  • Organizace a účast na jednáních: Budete organizovat a účastnit se předávacích a přejímacích jednání.

Jaké máme požadavky na ideálního kandidáta?

  • Vzdělání: SŠ (junior) nebo VŠ (senior) vzdělání stavebního zaměření.
  • Praxe: Minimálně 2 roky (junior) nebo 7 let (senior) zkušeností v oblasti výstavby průmyslových staveb. Pro seniorní pozici je výhodou 3 roky zkušeností s projekty pro Škoda Auto.
  • Týmová práce: Minimálně 2 roky (junior) nebo 5 let (senior) praxe v týmové práci na různých projektech.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dovednosti: Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, iniciativa a odolnost vůči stresu.
  • Znalost MS Office.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Co Vám za to můžeme nabídnout?

  • Zajímavé projekty: Možnost podílet se na významných průmyslových stavbách, které budou výzvou i příležitostí.
  • Profesní rozvoj: Příležitost k růstu a získávání nových zkušeností, které posunou Vaši kariéru vpřed.
  • Přátelský kolektiv: Práce v dynamickém a podporujícím týmu, kde se budete cítit jako doma.
  • Odpovídající odměna: Konkurenční platové ohodnocení a benefity, které odpovídají Vašim zkušenostem a výkonům.

Jste zkušení v oblasti výstavby průmyslových staveb a hledáte nové výzvy? Pojďte se stát součástí našeho dynamického týmu a podílejte se na významných projektech! Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vás!

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti

Angličtina (Středně pokročilá)

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva práce na živnostenský list (IČO)
  • Práce na plný úvazek
  • Mladá Boleslav

Nenašli jste vysněnou pozici?

Vyplňte formulář a napište nám něco o sobě. Pokud se objeví vhodná pozice, rádi se vám ozveme.

Dejte nám o sobě vědět