Nastartujte svou kariéru v automotive

Pomůžeme vám profesně vyrůst

Chcete začít pracovat v automotive, ale zatím jste nezískali potřebnou kvalifikaci a praxi? V AUFEER JOB nevnímáme nedostatek zkušeností jako překážku. Důležité je pro nás odhodlání, pracovitost a cílevědomost. Vše ostatní vás rádi naučíme.

Moderní pracovní prostředí

Kariérní rozvoj

Individuální přístup

Co budete dělat?

Záleží na oboru, který jste vystudovali, a na vašich kariérních cílech. Absolventům nabízíme řadu odborných pozic, na kterých mohou pod vedením zkušených profesionálů čerpat zkušenosti.

Volné pozice

Jako nováček v automotive začnete pracovat v jedné z řadových dělnických profesí, nebo na startovní pozici v projektových službách, jako je například lehčí administrativa.

Udělejte první krok

Vaše kariéra v automotive může začít právě tady. Stačí dát nám o sobě vědět a my se vám brzy ozveme zpátky.

Vyplníte formulář

Dejte nám o sobě vědět. E-mailem, elektronicky zde nebo v náborovém centru.

Domluvíme se na dalším postupu

Ozveme se vám zpět a domluvíme se, zda pro vás máme vhodné uplatnění.

Absolvujete přijímací řízení

Konkrétní podoba přijímacího řízení záleží na pozici, o kterou se ucházíte. Držíme vám palce!

Jak bude vypadat naše spolupráce?

S absolventy nejčastěji spolupracujeme formou projektového zaměstnání. Smlouvu podepisujete přímo s námi a my vás budeme dosazovat do pro vás perspektivních projektů různých firem.

Jedná se o flexibilnější a ve světě stále populárnější způsob práce, který přispívá pružnosti pracovního trhu, růstu platů, firmám poskytuje špičkové specialisty a zaměstnancům rozmanité pracovní uplatnění a svobodnější formu práce.

Výhody projektového zaměstnávání

  • Flexibilnější pracovní uspořádání
  • Individuální přístup & hodnocení
  • Podpora při relokaci
  • Vzdělávání, mentoring & coaching

Naše spolupráce bude probíhat buď formou agenturního zaměstnávání, kdy pracovní smlouvu podepíšete s námi a my vám najdeme vhodnou pozici, postaráme se o vaše zaškolení, profesní rozvoj, případně najdeme další uplatnění, nebo začnete na startovní pozici v projektových službách, např. v administrativě, kde získáte potřebné zkušenosti pro kariérní postup.

Pro koho je vhodné agenturní zaměstnání?

Práce pod agenturou je vhodná zejména pro ty, kteří nemají praxi, chtějí změnit obor nebo se jim delší dobu nedaří sehnat práci a nevadí jim práce v taktu. Pokud se agenturní pracovníci osvědčí u firmy, do které jsou přiděleni, získají šanci získat trvalý úvazek a stát se kmenovým zaměstnancem.

Více o agenturním zaměstnávání

Pro koho je vhodná startovní projektová pozice?

Projektové zaměstnávání je vhodné pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí manuální práci a nemají problém začít s jednoduššími administrativními úkony. Důležitá je pečlivost a ochota učit se s novými systémy.
Více o projektových pozicích

Zajímá vás ještě něco?

Nejčastěji kladené otázky o agenturním zaměstnávání

Pokud mi přišel e-mail s odpovědí, že moje žádost byla přijata, znamená to, že se mi někdo z AUFEER JOB ještě ozve?

Ano, pracovník náboru se Vám ozve v nejbližším možném termínu. Vzhledem k velkému zájmu uchazečů vás prosíme o trpělivost. O příležitost na zaměstnání rozhodně nepřijdete.

Kam mám poslat životopis?

Na konkrétní pozici se můžete přihlásit přímo na aktuálně volných pozicích nebo můžete svůj životopis poslat na adresu nabor@afj.cz.

Dáváte přednost volným kandidátům nebo mají šanci i ti, kteří jsou aktuálně v zaměstnaneckém poměru nebo ve výpovědní lhůtě?

Ano, určitě mají šanci i ti, kteří pracují a uvažují o změně. V náboru komunikujeme s kandidáty až 3 měsíce před plánovaným nástupem. Standardně počítáme s dvouměsíční výpovědní lhůtou.

Jaká bude moje pracovní náplň?

Náplň práce se odvíjí od konkrétní pozice. Přehled aktuálně volných pozic spolu s popisem práce naleznete zde.

Přispíváte na dojíždění, pokud dojíždím ze vzdálenosti delší než 50 km?

Bohužel ne, ale máte možnost využít hromadné spoje, které jsou objednané ze všech dojezdových lokalit.

Jak vypadají ubytovny, po kolika lidech se tam bydlí a jak jsou daleko?

V současné chvíli nabízíme ubytování na několika místech v Mladé Boleslavi. Jsou tedy dostupné pěšky v kombinaci s MHD. K dispozici jsou zpravidla dvoulůžkové pokoje. Cena za ubytování se pohybuje od 1800 Kč za měsíc a je srážena ze mzdy zaměstnance.

Musím se do náborového centra objednat nebo mohu přijít kdykoliv?

Na náborové centrum můžete přijít kdykoliv během jeho pracovní doby, a to i bez předchozího ohlášení. Najdete nás na adrese tř. Václava Klementa 804, 293 01 Mladá Boleslav, přímo naproti 8. bráně závodu každý pracovní den mezi 08:00 – 16:00.

Jakou nabízíte smlouvu? Na dobu neurčitou?

Záleží na profesi, kterou si vyberete. U nás můžete pracovat buď na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti nebo, na hlavní pracovní poměr. První pracovní smlouva je vždy na dobu určitou na půl roku s tříměsíční zkušební lhůtou.

Jaká je pracovní doba?

Zpravidla se jedná o dvou a třísměnné provozy.
Jedna směna znamená 7,5 hodiny práce a 0,5 hodiny přestávka na oběd.
Ranní směna 6 – 14 hodin.
Odpolední směna 14 – 22 hodin.
Noční směna 22 – 6 hodin.

Mám šanci na kariérní růst, když jsem aktuálně na dělnické pozici?

Určitě ano. Po půl roce zaměstnání se můžete přihlásit do interní burzy práce AUFEER JOB a vybrat si z nabízených pozic. Druhou možností je získání praxe a možnost ucházet se o místo kmenového zaměstnance u ŠKODA AUTO, kde pak dochází k nominacím šikovného zaměstnance na pozici mistra. Zaměstnancům poskytujeme také kurzy a školení, které zvyšují jejich kvalifikaci a odbornost.

Nejčastěji kladené otázky o projektových pozicích

Jak je to s Work-Life Balance ve vaší firmě?

Rovnováhu mezi pracovním a osobním životem vnímáme jako jeden z důležitých kariérních cílů současných absolventů.

Jaké je u vás pracovní prostředí?

Plníme to, na čem se na začátku dohodneme. Zakládáme si na slušném jednání, vytváříme příjemné a přátelské pracovní prostředí.

Je práce u vás bezpečná a stabilní?

Společně s našimi partnery si zakládáme na bezpečnosti práce a ochraně zdraví při práci. Důležitou součástí je prevence. Naše zaměstnance školíme při nástupu do zaměstnání a pak v pravidelných intervalech. Práce u nás je stabilní, pokud jsou oboustranně naplňovány podmínky spolupráce.

Máte pevnou nebo flexibilní pracovní dobu? Je u vás možné využívat home office?

Flexibilní pracovní doba či možnost pracovat doma se dnes už pomalu stává samozřejmostí. Reflektujeme potřeby a požadavky našich zaměstnanců a snažíme se jim vycházet vstříc, pokud to umožňuje jejich pracovní pozice.

Jsou u vás možné práce v zahraničí?

Ano, působíme nejen v České republice, ale také v rámci členských zemí Evropské unie. Výjimkou není ani Rusko, Indie či Jihoafrická republika.

Rád bych se rozvíjel/a a profesně rostl/a. Je u Vás možné vzdělávání a kariérní růst?

Určitě ano. Jsme rádi, když se naši zaměstnanci posouvají a přibližují se svým cílům. Rádi vám během vaší cesty pomůžeme.

Využiji při práci znalost jazyka?

Vždy záleží na konkrétní pracovní pozici. Budeme ale rádi, když se v jazykových dovednostech budete dále rozvíjet, a proto vám nabízíme jazykové kurzy.

Ozvěte se nám

Chcete ještě další informace? Zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Naše personalistka Adriana Holánková vám ráda pomůže nebo zodpoví jakékoli otázky.

Adriana Holánková

HR Specialist

Telefon: +420 735 701 660

adriana.holankova@aufeergroup.eu